مایکروویو سولارداممایکروویو سولاردام

مایکروویو سولاردام

مایکروویو سولاردام تا سه برابر سریع‌ تر از اجاق‌های معمولی غذا را می پزد و در واقع اولین دستگاه پخت و پز می باشد که فناوری فر های سنتی و تکنولوژی مایکروویو را با هم به کار می گیرد و عملکرد و طراحی عالی را ارائه می‌ دهد. نتیجه عملکرد مایکروویو سولاردام، پخت با کیفیت بالا است که این دستگاه، برای اولین بار قابلیتی دارد که اجازه می دهد تا طعم غنی یک پخت معمولی را با سرعت روشنایی یک مایکروویو معمولی بدست آورید. مایکروویو سولاردام با کاهش زمان پخت و افزایش دما، رطوبت و حفظ مواد مغذی در غذا عمل می کند و در نتیجه غذایی مغذی، لطیف و آبدار را نوش جان می کنید.

مایکروویو سولاردام از یک سیستم گرم کن مگا استفاده می کند که از امواج نور ایجاد شده توسط ترکیبی از انواع مختلف بخاری هالوژن، غلاف و سرامیک استفاده می کند که هر کدام با عمق حرارت متفاوتی از پخت یکنواخت غذا اطمینان حاصل می کنند. گرما به دلیل حفره گرد و بازتابنده نور، که امواج نور را روی غذا متمرکز می کند، کارآمدتر به گردش در می آید.

شما می توانید مایکروویو سولاردام را تا 320 درجه سانتیگراد گرم کنید و این دستگاه با صفحه نمایش هوشمند تولید شده است. علامت های روی صفحه مایکروویو سولاردام، شما را از وضعیت پخت و پز و همچنین ارائه دستورالعمل های گام به گام مطلع می کند و داخل دستگاه به راحتی تمیز می شود. مایکروویو سولاردام دارای لامپ گرم کننده نوآورانه با عنصر گرمایش تابشی است و دریچه آن تمام سطح پخت و پز را می پوشاند و دود را از مشعل های پشت و جلو می گیرد، در حالی که لامپ گرم کننده به شما امکان می دهد غذا را تا 90 دقیقه گرم نگه دارید و آماده سرو کنید.

فناوری تولید مایکروویو سولاردام، بخش کنترل دستگاه را به شکلی ارائه کرده است که ظاهری منحصربه‌فرد به آن می ‌دهد و به‌ طور ایده‌آل برای پخت و پز های آشپزخانه مدرن مناسب است. عملکرد پخت حسگر به تعیین زمان پخت غذا کمک می کند و به طور خودکار مایکروویو سولاردام را خاموش می کند تا از پختن بیش از حد یا کم پخت جلوگیری شود. از دیگر ویژگی‌ها مایکروویو سولاردام می ‌توان به ظرفیت ۲ لیتری، کنترل‌های دیجیتال، گرم کردن مجدد سنسور، عملکرد ذوب و قفل کودک اشاره کرد.

امروزه مایکروویو سولاردام به عنوان یکی از لوازم خانگی پر کاربرد است که اگر از این دستگاه استفاده می کنید و گاهی مواقع از عملکرد آن ناراضی هستید می توانید با تماس با مرکز ما از خدمات سرویس و تعمیر این مایکروویو سولاردام برخوردار شوید. البته متوجه هستید که این دستگاه قابلیت‌ هایی مانند پخت، کباب کردن و غیره را ارائه می ‌دهد که با محبوب شدن چنین قابلیت هایی، تعمیرات مایکروفر سولاردام بدون دانستن اینکه چه مشکلی دارد، می تواند چالش برانگیز باشد. خوشبختانه، شما می توانید برای تعمیر و بررسی مایکروویو سولاردام همه کاره خود بر روی تخصص تکنسین های ما حساب کنید. زیرا مایکروویو سولاردام فراتر از یک دستگاه معمولی است و به طور خلاصه، این دستگاه همه کاره است که می تواند غذاها را یخ زدایی، گرم، طبخ، کبابی، پخت و برشته کند.

این مایکروویو سولاردام با ظرفیتی که دارد به شما امکان می ‌دهد غذا را به طور یکنواخت تر بپزید، به شیرینی تان رنگ و بافت پخته بدهید، زمان پخت را به میزان قابل ‌توجهی کاهش دهید و البته بهتر است از آن برای کباب کردن گوشت، ماهی و مرغ استفاده نکنید. همه این مزایا به دلیل عملکرد چندگانه پخت فر است و از این جهت به وجود آمدن خرابی در دستگاه برای شما علاوه بر هدر رفتن زمان، نگرانی زیادی را نیز در مورد پخت و پز به همراه دارد.

ما به شما پیشنهاد می کنیم در صورت نیاز به بررسی برای تعمیر مایکروویو سولاردام خود با ما تماس بگیرید و با عملکرد واقعی دستگاه برای گرم کردن و یخ زدایی مواد غذایی، آشنا شوید. مایکروویو سولاردام، به دلیل گرمایش یکنواخت و گردش انرژی بهبود یافته، باعث می ‌شود بدون نیاز به پیش گرم کردن برای کباب کردن یا پخت، داغ ‌تر و آماده شود.

به لطف تخصص تکنسین های مرکز ما، روش های عملکرد بهتر مایکروویو سولاردام، با قدرت درجه بندی شده‌ آن به شما آموزش داده می شود و در نتیجه پخت یکنواخت را تجربه خواهید کرد. زیرا عملکرد گریل دستگاه، انتخابی عالی برای برشته کردن و سرخ کردن غذاهای مورد علاقه شما است و گریل پایینی، گرما را نه تنها از پشت، بلکه از پایین نیز اضافه می کند، که درست مانند فرهای سنتی طعم و مزه عالی به غذای شما می دهد.

غذای شما در مایکروویو سولاردام به عنوان یک فر فن ‌دار، می ‌تواند در دمای دقیق کنترل شده پخت یا برشته شود و در مقایسه با نمونه های سنتی برای پختن غذا ، مایکروویو سولاردام منابع گرمایشی مختلف را با طول موج های مختلف ترکیب می کند و آنها را در سراسر فر به گردش در می آورد.

این بدان معنی است که به جای اینکه فقط داخل غذا را گرم کند، قسمت بیرونی غذای شما را در دمای پایین تری قهوه ای و پخته می کند و اغلب نتایج بهتر و سریع تری را به همراه دارد.

تکنسین ما مایکروویو سولاردام شما را تنظیم می کند و به شما طراحی نوآورانه و فناوری به کار رفته در آن را یادآور می شود. زیرا این دستگاه از فناوری استفاده می‌ کند که به غذا امکان می ‌دهد گرما را سریع ‌تر و عمیق ‌تر جذب کند و طعم کباب کردن را مانند پخت با ذغال طبیعی را ارائه می دهد. همچنین تا 30 درصد در زمان و تا 20 درصد در انرژی صرفه جویی می کند که به راحتی به شما امکان می دهد در هزینه، زمان و مکان صرفه جویی کنید.

البته برخی از مشکلات رایج مایکروویو سولاردام شامل عملکرد نادرست نمایشگر، کدهای خطا گیج کننده و عملکرد پر سر و صدا است و گاهی اوقات مشکل مربوط به خطای کاربر است که ممکن است به طور ناخواسته برخی از تنظیمات برق را تغییر داده باشید که منجر به یک حالت غیر منتظره عملکرد آن شود. اگر به هر دلیلی مایکروویو سولاردام شما کار نمی کند، مرکز ما می تواند به شما کمک کند که اگر دستگاه بدون تعویض قطعات قابل تعمیر باشد، ما به شما توضیحات لازم را ارائه خواهیم کرد.

تکنسین های مجرب و دارای گواهی ما خدمات قابل اعتماد تعمیر مایکروویو سولاردام را ارائه می کنند تا اطمینان حاصل شود که شما و خانواده تان پس از یک مشکل در مایکروویو سولاردام خود، حداقل زمان خرابی را تجربه خواهید کرد. در صورت نیاز با ما تماس بگیرید تا با تعمیر مایکروویو سولاردام خود به ما اجازه دهید دستگاه شما را به بهترین حالت عملکرد خود باز گردانیم.

مرکز ما یکی از مراکز تعمیر پیشرو است که انواع مختلفی از مایکروفر از جمله مایکروویو سولاردام را به آسانی و با کیفیتی بالا تعمیر می کند و مهم نیست که چه مدلی از دستگاه را دارید زیرا زمانی که مشکلی پیش می آید.

تکنسین های ما به عنوان یک مشاور قابل اعتماد و سریع و کارآمد مایکروویو سولاردام شما را تعمیر می کنند. ما با سال ها تجربه در ارائه تعمیرات و خدمات پیشرو لوازم خانگی به خود افتخار می کنیم که با بالاترین کیفیت تعمیرات لوازم خانگی را به مشتریان خود ارائه می کنیم و اگر تکنسین‌های ما نیاز به سفارش قطعه‌ای برای تعمیر داشته باشند پس از دریافت قطعه از سازنده، تعمیر را انجام می دهند.