تعمیر ظرفشوییتعمیر ظرفشویی

تعمیر ظرفشویی

تعمیر ظرفشویی، یکی از اموری است که اگر به بعد موکول شود و عقب بیوفتد ممکن است زندگی روزمره را با اختلال مواجه کند. استفاده از ماشین ظرفشویی برای خانواده ها و افرادی که زندگی پر مشغله ای دارند، از واجبات است. امروزه ساعات زیادی از زندگی غالب افراد صرف شغل و یا تحصیلشان می شود و شستن ظرف ها بدون کمک ماشین ظرفشویی می تواند زمان زیادی از آنها بگیرد.

ماشین ظرفشویی از آن جایی که میران فعالیت بیشتری نسبت به دیگر لوازم خانگی مثل ماشین لباسشویی یا جارو یا… دارد، امکان خرابی بیشتری نیز دارد. از آن سو تعمیر ماشین ظرفشویی نیز غالبا سریع بوده و زمان زیادی از تعمیرکار و افراد نمی گیرد.

تعمیر ماشین ظرفشویی غالبا در محل انجام می گیرد زیرا سوای هزینه بر بودن جابجایی و انتقال ماشین ظرفشویی به مرکز تعمیرات و یا آسیب دیدن ماشین ظرفشویی در حین حمل و نقل، این کار می تواند بسیار زمان بر باشد. در صورتی که تعمیر ماشین ظرفشویی در محل زمان کوتاهی از افراد را می گیرد. عمده خدماتی که در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی، صورت می گیرد.

شامل جرم گیری دستگاه، رفع ریزش آب از دریچه جلو، برطرف کردن نشتی آب در داخل دستگاه، مشکل جمع شدن آب در ماشین ظرفشویی، بسته نشدن یا چفت نشدن دریچه ماشین ظرفشویی، ماندن کف بعد از ظرفشویی درون دستگاه، رفع خطاهایی که روی مانیتور نقش بسته و مانع عملکرد ماشین ظرفشویی می شود، خرابی ظرف نمک و عوض کردن آن، ایراد پیدا کردن تایمر دستگاه، عوض کردن شیرآلات و شلنگ ها در صورت نیاز یا عیب یابی آنها، تعمیر مشکل در مدارات برقی و مواردی دیگر می باشد.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی به نوع خرابی بستگی دارد به اینکه قطعه قابل تعمیر است یا باید تعویض شود. در صورت تعمیر چقدر عمر مفید خواهد داشت و با توجه به هزینه تعمیر قطعه مخدوش و مقایسه با هزینه قطعه نو، تعمیر قطعه به صرفه است یا تعویض آن. تمامی این موارد پیش از هرگونه اقدام به تعمیر توسط تعمیرکار و متقاضی بررسی می شود.

در صورت تأیید و درخواست شخص، ماشین ظرفشویی تعمیر می شود. وجود یک مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی به عنوان پشتیبان مجموعه، هر گونه مشکلی را در زمان تعمیر مرتفع کرده و مرجعی برای رسیدگی به امور مشتریان است. این مرکز با به کار گیری با سابقه ترین و زبده ترین تعمیرکاران و تکنسین ها، تعمیر انواع و اقسام ماشین ظرفشویی را بر عهده می گیرد.