تعمیر لباسشوییتعمیرات لباسشویی

تعمیرات لباسشویی

تعمیرات لباسشویی، یکی از اصلی ترین و اساسی ترین خدماتی است که هر مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی به مشتریانش ارائه می دهد. کافی است یک هفته از این دستگاه سودمند، بی بهره باشید تا متوجه میزان آشفتگی ای که خرابی ماشین لباسشویی می تواند برایتان ایجاد کند، آگاه شوید. خرابی ماشین لباسشویی فقط خانه و محل زندگی شما را تحت تأثیر قرار نمی دهد بلکه بر روی خود شما و زندگی اجتماعی شما را هم اثر می گذارد. تمیزی لباس ها در زندگی هر شخص اهمیت فراوانی دارند.

چند مشکل رایج در ماشین لباسشویی که نیاز به تعمیرات دارند

• آب درون محفظه ماشین لباسشویی جمع می شود و تخلیه نمی شود. این مشکل می تواند دو عامل داشته باشد؛ یک اینکه ممکن است پمپ ماشین لباسشویی نیاز به تعمیرات داشته باشد. دوم اینکه ممکن است مسیر تخلیه آب یعنی شلنگ مربوطه دچار گرفتگی یا خم شدگی و انسداد شده باشد.

• ماشین لباسشویی در زمان روشن بودن صدای زیاد و غیر طبیعی ایجاد می کند. در این مورد اهمیت دارد که تشخیص داده شود صدا در کدام مرحله ایجاد می شود؛ به طور مثال در زمان آبکشی است یا خشک کردن. اگر این صدا هنگام آبکشی باشد پمپ ماشین لباسشویی نیاز به تعمیرات دارد و اگر در زمان خشک کردن باشد کمک فنرهای ماشین لباسشویی نیاز به تعمیرات دارند.

• پودر یا مایع لباسشویی در مخزن مخصوص باقی می ماند. این مشکل می تواند ناشی از خرابی در شیر برقی باشد و نیاز به تعمیرات داشته باشد یا در مدل های بروزتر ایراد از اکواستپ ماشین لباسشویی باشد که نیاز به تعمیرات دارد.

• لرزش غیر طبیعی ماشین لباسشویی که می تواند مشکل ساز شود. این ایراد نیز می تواند چند دلیل داشته باشد. تراز نبودن پایه های ماشین لباسشویی یکی از آنها است یا ممکن است کمک فنرهای ماشین لباسشویی نیاز به تعمیرات داشته باشند.

• آب ریزش از ماشین لباسشویی که می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. در این مورد خرطومی ها و شلنگ ها و مجاری ماشین لباسشویی باید به خوبی چک شوند.

• شکستگی درب ماشین لباسشویی و قفل شدن درب؛ این مشکل می تواند زمانی اتفاق بیوفتد که در زمان روشن بودن ماشین لباسشویی و قفل بودن درب اقدام به باز کردن با زور شود.

در صورت مشاهده هر کدام از موارد ذکر شده یا علائم دیگر با این مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی تماس حاصل بفرمایید تا یکی از تعمیرکاران مجرب و با تجربه این مرکز در اسرع وقت در محل مورد درخواست حاضر شود.