تعمیر کولر گازیتعمیر کولر گازی پاناسونیک

تعمیر کولر گازی پاناسونیک

پاناسونیک یکی از بزرگترین کمپانی های کشور ژاپن است که سابقه ای طولانی در زمینه تولید لوازم خانگی دارد و در کشور ما نیز، مشتری های پر و پا قرص خود را دارد. مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی ما برای تعمیر و سرویس کولر گازی پاناسونیک از تعمیرکاران مجرب و باتجربه ای استفاده می کند که به این برند اشراف کامل دارند.

در اینجا لیستی از پرتکرارترین مشکلات کولر گازی پاناسونیک که برای تعمیر ثبت سفارش شده اند، ذکر می کنیم.

• کولر گازی پاناسونیک به اندازه لازم، هوا را خنک نمی کند: این مشکل می تواند به دلیل کمبود گاز دستگاه باشد یا اینکه دریچه بسته باشد یا تنظیمات ترموستات به هم خورده باشد یا فیلترها در اثر تجمع آلودگی مسدود باشند.

• مجاری کولر گازی پاناسونیک منجمد و یخ زده باشند: می تواند به دلیل حجم کم گاز باشد یا گرفتن فیلترها بر اثر آلودگی یا روشن کردن کولر گازی پاناسونیک در هوای سرد یا کار کردن پشت هم و مداوم کمپرسور که می تواند عامل یخ زدن لوله ها شود.

• کولر گازی پاناسونیک شما دیگر روشن نمی شود: مدارات و فیوزها و اتصالات در درجه اول یاید چک شوند. سوختن یا نقص فنی در سه قطعه فن، موتور و کمپرسور، می تواند باعث روشن نشدن کولر گازی پاناسونیک شود.

ایرادات دیگری نیز در زمان کارکرد کولر گازی پاناسونیک، پیش می آیند: کولر گازی پاناسونیک روی حالت استارت و راه اندازی مانده و کار نمی کند؛ قدرت وزیدن کولر گازی پاناسونیک کم شده و به حد لازم هوا را خنک نمی کند؛ کولر گازی پاناسونیک سر و صدا می کند و لرزش دارد؛ وزش باد خنک از کولر گازی پاناسونیک با بوی نامطبوعی همراه است؛ مجاری کولر گازی پاناسونیک یخ زده و برفک دارد؛ کولر گازی پاناسونیک نشتی آب دارد؛ ریموت کنترل با کولر گازی پاناسونیک ارتباط بر قرار نمی کند و …

شما با مشاهده هر کدام از موارد فوق می توانید با این مرکز تعمیر تخصصی لوازم خانگی تماس حاصل بفرمایید. مشکل را ذکر کنید و درخواست تکنسین کنید. توجه داشته باشید که هرگونه دستکاری و تعمیر سرخود کولر گازی پاناسونیک می تواند هم به سلامت دستگاه هم به شما آسیب برساند. برای تعمیر کولر گازی پاناسونیک می توانید با همکاران ما در این مرکز تخصصی تعمیر لوازم خانگی تماس بگیرید. ایرادات و مشکلات کولر گازی را ذکر کنید تا یکی از باتجربه ترین و باسابقه ترین تعمیرکاران مجموعه، در اسرع وقت، نزد شما در محل حاضر شود.