نمایندگی سرویس و تعمیر کولر گازی بیم BEAM

کولر گازی یکی از اختراعاتی است که مزایای زیادی در زمینه راحتی به همراه داشت. نمایندگی سرویس و تعمیر کولر گازی بیم BEAM علاوه بر کیفیت طراحی و ساخت مهندسی ، تشخیص می دهیم که محصولات ما بهترین عملکرد خود را در هنگام نصب و سرویس حرفه ای دارند.

از آنجایی که این امر برای ما بسیار مهم است که مشتریان ما بهترین پشتیبانی پس از فروش کولر گازی بیم BEAM را دریافت کنند، اطمینان حاصل می کنیم که تمام اطلاعاتی که نصاب ها و نمایندگی های خدمات ما برای انجام بهترین کار خود نیاز دارند، به راحتی در دسترس است. برای اطلاعات در مورد نمایندگی سرویس و تعمیر کولر گازی بیم BEAM ، لطفا مستقیماً با ما تماس بگیرید.
 

 

نمایندگی سرویس و تعمیر اسپیلت بیم BEAM

داکت اسپلیت را در پنجره ای در کنار ساختمان نصب کنید که سایه را به نور خورشید ترجیح دهد. اگر دستگاه اسپیلت باید در معرض نور مستقیم خورشید باشد، توصیه می شود یک سایه بان بر روی دستگاه قرار دهید تا اطمینان حاصل شود که کولر گازی بیم BEAM کار می کند. اسپیلت را در جایی که مشکوک به نشت گاز قابل اشتعال است نصب نکنید.

داکت اسپلیت باید در جایی نصب شود که چگالش روی عابران پیاده یا املاک مجاور نریزد. فضای کافی برای کولر گازی بیم BEAM در اطراف اسپیلت فراهم کنید تا امکان گردش هوای کافی فراهم شود. پشت اسپیلت باید بیرون باشد، نباید در گاراژ یا اتاق دیگری باشد. اسپیلت را دور از موانع و حداقل 76 سانتی متر (30 اینچ) از سطح زمین نگه دارید. پرده ها و سایر موانع مانع از جریان هوا در اسپیلت می شوند. کنترل پنل گیرنده را از نور مستقیم خورشید دور نگه دارید.

سوخت گیری و تعمیر کولر گازی بیم BEAM توسط نمایندگی بیم BEAM و اساتید خودآموخته انجام می شود. نظافت کولر گازی بسیار مهم است، محیط مساعدی برای سکونت و تکثیر عوامل بیماری زا در داخل پنل داکت اسپلیت ایجاد می شود. اگر فیلترهای درشت کولر گازی بیم BEAM برای مدت طولانی شسته نشوند، شدت جریان هوا به طور محسوسی کاهش می یابد. پر کردن و تمیز کردن کولر گازی بیم BEAM بین 20 دقیقه تا 2 ساعت طول می کشد. قبل از آنها، لازم است تشخیص انجام شود، که مکان های تخلیه و نقص ها و همچنین خلاء – تمیز کردن لوله ها از مایع، هوا، ناخالصی های احتمالی در دستگاه.وجود دارند.
 

 

نمایندگی سرویس و تعمیر داکت اسپلیت بیم BEAM

نظافت کولر گازی بیم BEAM از خدمات نمایندگی سرویس و تعمیر کولر گازی بیم BEAM می باشد. با امضای قرارداد خدمات با آنها، مشتری نیز به طور خودکار عیب یابی را دریافت می کند. نشانه های اصلی کمبود مبرد (نیاز به تعمیر و سوخت گیری کولر گازی بیم BEAM) شامل سرد شدن ضعیف هوا و یخ زدن یک لایه برف در اتصالات لوله ها و ماژول های فضای باز است.

علائم تمیز کردن کولر گازی بیم BEAM

بوی رطوبت هنگام شروع کولر گازی بیم BEAM ؛
جت هوا در خروجی کولر گازی بیم BEAM ضعیف است.
خنک کننده ضعیف هوا کولر گازی بیم BEAM
اگر تجهیزات کولر گازی بیم BEAM در ارتفاع کم نسبت به زمین، با رطوبت هوای بالا، گرد و غبار شدید و آلودگی هوا قرار دارند، بیشتر اوقات لازم است که تمیز شوند.
 

 

نمایندگی سرویس کولر گازی

رطوبت در مجاری تهویه یک سیستم تهویه مطبوع می تواند منجر به ظهور و رشد باکتری های کپک شود. باکتری و کپک کولر گازی برای سلامتی خطرناک است. برای جلوگیری از ظهور و گسترش این باکتری ها، کولر گازی بیم BEAM خود را مرتب تمیز کنید. بنابراین، تصور اینکه تمیز کردن منظم سیستم تهویه مطبوع داکت اسپلیت چقدر اهمیت دارد، دشوار نیست. این فرآیندی است که از جمله موارد دیگر، سیستم را ضد عفونی می کند.

یک فیلتر کثیف می تواند بر عملکرد کلی کولر گازی شما تأثیر بگذارد و در صورت ایجاد کپک، باکتری یا گرده در داخل دستگاه تأثیر منفی بر سلامت شما بگذارد، بنابراین می خواهید این کار را بر عهده بگیرید و مطمئن شوید فیلتر را بردارید و تمیز کنید. آن را به طور کامل با آب و صابون. شما می توانید به راحتی این مرحله تعمیر و نگهداری را در سینک یا وان آشپزخانه خود در کمتر از 30 دقیقه با ابزار تمیز کردن مناسب انجام دهید و معمولاً این کار را خودتان انجام دهید.

یا در صورت لزوم از نمایندگی سرویس و تعمیر کولر گازی بیم BEAM کمک بخواهید. ، اما اگر به دنبال صرفه جویی هستید، به اندازه کافی ساده است که خودتان آن را انجام دهید. توصیه می شود که فیلتر را حداقل دو بار در سال تمیز کنید. یکی دیگر از مراحل نگهداری مهم که باید در نظر گرفته می شود، پاک کردن داخل و خارج کولر گازی بیم BEAM است.

برای پاک کردن دریچه ها، مجاری و سطوح در معرض دید، می توانید با خیال راحت گرد و غبار و همچنین عنکبوت را پاک کنید. نمایندگی سرویس و تعمیر کولر گازی بیم BEAM این مرحله تعمیر و نگهداری را هر دو سال یکبار برای پنل و سالی یک بار برای بیرون کولر انجام می دهد.