تعمیرگاه تخصصی کولر گازی در تهران

دارای مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرکاران ایران

از آنجایی که سرویس کولر گازی مستلزم دانش تخصصی برق و همچنین عملکرد داخلی یک واحد AC است. باید مطمئن شوید که تعمیرگاه تخصصی کولر گازی دانش لازم برای انجام کار را دارد.

حتی در دنیای خدمات و تعمیر، ممکن است همه چیز به اشتباه پیش برود. اگرچه می‌خواهید وقت تعمیرتان به آرامی و بدون هیچ گونه عارضه یا سکسکه انجام شود، بازدید یک شرکت بیمه‌شده از خانه شما اطمینان حاصل می‌کند که اگر اتفاقی برای ملک شما یا افرادی که برای تعمیر AC شما مراجعه می‌کنند بیفتد، همه محافظت و تحت پوشش هستند.

حتماً از قبل در مورد نرخ خدمات استعلام بگیرید و قبل از خروج شرکت تعمیر، یک قیمت یا تخمین کتبی دریافت کنید. به خاطر داشته باشید که ممکن است یک هزینه استاندارد اولیه برای بازرسی واحد وجود داشته باشد. اگر بتوانید مشکلاتی را که با واحد AC خود دارید را شرح دهید و از تعمیرکار بخواهید تا ارقام مربوط به تعمیر این مشکلات را به شما ارائه دهد، ممکن است بتوانید ایده بهتری از هزینه سرویس به دست آورید. همچنین ممکن است بتوانید از یک هزینه ثابت برای بازرسی و نگهداری معمولی AC استفاده کنید.

 

تعمیرگاه تخصصی کولر گازی، اسپیلت و داکت اسپیلت، اسپیلت مولتی در تهران

دارای مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرکاران ایران

تعمیرگاه تخصصی کولر گازی در تهران دارای مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرکاران ایران به صورت 24 ساعته آماده ارائه تعمیرات کولر گازی در مواقعی هستیم که بیشتر به آن نیاز دارید. ما براساس کار شارژ می کنیم، نه ساعتی، و هیچ وقت هزینه اضافه کاری دریافت نمی شود. ما قبل از شروع تعمیرات همه گزینه های شما را توضیح می دهیم تا بتوانید تصمیم بگیرید چه چیزی برای شما بهترین است.

کارشناسان تعمیر کولر گازی ما دارای مجوز و بیمه هستند و ما در اولین بار کار خود را تضمین می کنیم. از آنجایی که ما تمامی برندهای کولر گازی بوش، ال جی، سامسونگ ،دوو ،پاناسونیک ،سام، هایر را سرویس و تعمیر می کنیم، می توانید برای تکمیل حرفه ای تعمیر AC خود به ما اعتماد کامل داشته باشید. برای هرگونه مداخله با تعمیرگاه تخصصی کولر گازی در تهران تماس بگیرید.

 

تعمیرگاه تخصصی اسپیلت و داکت اسپیلت در تهران

تعمیرگاه تخصصی کولر گازی در تهران با تجربه طولانی در زمینه تعمیرات، کارکنان ما می توانند به سرعت و کارآمد به شما کمک کنند. سرمایش به عنوان سیستمی تعریف می شود که با تامین هوای خنک بیشتر دمای یک اتاق یا خانه را بهبود بخشد . در زمان گرمای شدید، سرمایش می تواند برای بقا و رفاه در خانه حیاتی باشد.

لازم به ذکر است که نصب چنین مکانیزمی می تواند کم و بیش پیچیده باشد. کاملاً ضروری است که با یک تکنسین تعمیرگاه تخصصی کولر گازی در تهران تماس بگیرید که بتواند قطعات مختلف را مدیریت کند و دستگاه شما را با ایمنی کامل نصب کند . در برخی موارد، یک مطالعه امکان سنجی واقعی ضروری است.

خرابی کولرهای گازی در تمامی برندهای کولر گازی بوش ال جی سامسونگ دوو پاناسونیک سام هایر می تواند انواع مختلفی داشته باشد، مهم است که هنگام تماس، دلیل خرابی را به وضوح توضیح دهید.

– کولر گازی روشن نمی شود
– هوایی که خارج می شود نه سرد است و نه گرم
– کولر گازی بسیار پر سر و صدا است
– چکه آب از کولر گازی
و غیره…

 

مراحل تعمیرگاه تخصصی کولر گازی در تهران

به عنوان اولین قدم، می توانید کولر گازی خود را از برق بکشید و چند دقیقه صبر کنید تا دوباره آن را به برق وصل کنید تا سیستم دوباره راه اندازی شود. اگر این مشکل را اصلاح نکرد، می توانید با تعمیرگاه تخصصی کولر گازی در تهران تماس بگیرید تا مراحل تعمیر کولر گازی را در اختیار شما قرار دهیم. بسته به فرمول انتخابی، قرارداد و ضمانت شما ممکن است مداخله متخصص و قطعاتی که باید تعویض شوند را در نظر بگیریم.

تعمیرگاه تخصصی کولر گازی اسپیلت و داکت اسپیلت، اسپیلت مولتی، کولر گازی وی آر اف Vrf در تهران دارای مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرکاران ایران

تعمیرگاه تخصصی کولر گازی در تهران چک لیستی از خدمات تمامی برندهای کولر گازی بوش ال جی سامسونگ دوو پاناسونیک سام هایر را در اختیار شما قرار می دهد که اطمینان حاصل ‌کنید که واحد AC شما آماده کار است. برخی از آن خدمات عبارتند از:

بررسی سطوح گاز مبرد کولر گازی

گاز مبرد ترکیب شیمیایی است که در کولر گازی برای جذب گرما و ایجاد هوای خنک کار می کند. سه نوع مختلف وجود دارد که معمولاً برای تهویه مطبوع استفاده می شود، و مهم است که بدانید دستگاه خاص شما از کدام یک استفاده می کند (تعمیرگاه تخصصی کولر گازی در تهران می تواند این سطح را بررسی کرده و آن را برای شما پر کند.)

بازرسی موتور فن اسپیلت و داکت اسپیلت

نشانه‌هایی که نشان می‌دهد موتور فن شما می‌تواند کمی از TLC استفاده کند عبارتند از صداهای تق تق در هنگام روشن شدن فن، چرخش آهسته پره‌های فن، یا عدم کارکرد، به این معنی که وقتی می‌خواهید کولر گازی خود را کار کنید، فن روشن یا خاموش نمی‌شود.

 

تست ترموستات AC اسپیلت مولتی

خرابی ترموستات تهویه مطبوع شما می تواند مانع از کارکرد آن در دمای مطلوب و ایده آل شود و همچنین می تواند باعث سوزاندن برق بیشتر از حد مطلوب برای کارکرد کولر گازی شود. عیب یابی این قسمت از AC به دانش الکتریکی و همچنین برخی ابزارهای خاص نیاز دارد و شرکت تعمیرات سرویس مطمئناً هر دو را دارد.

بررسی کندانسور واحد کولر گازی وی آر اف Vrf

مقدار کمی میعان با کارکرد کولر گازی طبیعی است، اما اگر متوجه نشت بیش از حد از دستگاه شوید که می تواند نشانه ای از نیاز به تعمیر یا تعویض کندانسور باشد. نشانه دیگری که نشان می دهد کندانسور ممکن است به خوبی کار نکند این است که متوجه می شوید AC شما را مانند گذشته خنک نگه نمی دارد. هر گونه صدای ناآشنا یا صدای بلندی که از دستگاه در حین کار با آن می آید نیز می تواند نشان دهنده مشکلات کندانسور باشد.