نمایندگی تعمیرات کولر گازی جی پلاس GPlus

تکنسین های نمایندگی تعمیرات کولر گازی جی پلاس GPlus آموزش دیده و واجد شرایط هستند که هم انعطاف پذیر و هم متخصص باشند. آنها از تجهیزات تعمیرات کولر گازی جی پلاس GPlus مقاوم و کارآمد برای تضمین مناسب ترین راه حل ها برای خواسته های مشتریان خود استفاده می کنند. و همچنین بازخورد کاربران اینترنت، اطمینان را تضمین می کند. تعمیرات کولر گازی در نمایندگی داکت اسپلیت جی پلاس GPlus ارائه می شود. نمایندگی تعمیرات کولر گازی جی پلاس GPlus ما یک منشور کیفیت دقیق دارد که با در نظر گرفتن آنها در پروژه های مختلف خود کار می کند. برای رفع عیوب اسپیلت خود با ما تماس بگیرید.

نمایندگی تعمیرات داکت اسپلیت جی پلاس GPlus

تعمیر الکترونیکی پمپ های حرارتی کولر گازی جی پلاس GPlus ، واحدهای خارجی و تهویه مطبوع داکت اسپلیت جی پلاس GPlus تعمیر برد الکترونیکی اسپیلت، برد، یونیت بیرونی کولر گازی و تعویض قطعات یدکی را در نمایندگی تعمیرات کولر گازی جی پلاس GPlus انجام می دهیم. مادربرد، برد الکترونیکی، یونیت خارجی پمپ حرارتی یا تهویه مطبوع کولر گازی جی پلاس GPlus را برای بازیابی تجهیزات شما تعمیر می کند. ارزان تر از خرید قطعات جدید شما و تعمیرات ما به مدت 12 ماه تضمین می شود.
 

 

نمایندگی تعمیرات اسپلیت جی پلاس

تعمیر پمپ حرارتی کولر گازی یا تهویه مطبوع اسپیلت خراب هنگامی که تهویه مطبوع یا پمپ حرارتی شما خراب است، همیشه نیازی به خرید قطعات یدکی جدید نیست. در اکثر موارد امکان تعمیر برد الکترونیک یا مادربرد، برد پاور، برد الکترونیک و … وجود دارد. تیم تکنسین های نمایندگی تعمیرات کولر گازی جی پلاس GPlus در تعمیر کولر گازی، تهویه مطبوع برگشت پذیر و پمپ های حرارتی مداخله می کنند و تعمیر و نگهداری تجهیزات شما را تضمین می کنند.

ما برای تعمیر قطعات الکترونیکی پمپ حرارتی و کولر گازی شما قیمت تعیین می کنیم، با ما تماس بگیرید و در اسرع وقت پاسخ بگیرید. تیم های متخصص ما تعمیر یونیت تهویه هوای بیرونی یا یونیت داخلی کولر گازی شما را تضمین می کنند. تعمیر پمپ حرارتی و تهویه مطبوع پنل های الکترونیکی یونیت خارجی یا یونیت داخلی شما در کارگاه های نمایندگی تعمیرات ما ارزیابی می شود.

تعمیر و نگهداری اصلاحی و پیشگیرانه بر روی هر قطعه از تجهیزات، قبل از تمیز کردن و بازسازی توسط تکنسین های ماهر ما انجام می شود. تمامی تجهیزات ما دارای 12 ماه گارانتی می باشد. ما تعمیرات و نگهداری کولر گازی جی پلاس Gpluرا به درستی انجام می دهیم.

عیب یابی تهویه مطبوع: رایج ترین انواع خرابی ها

کولر از راه اندازی امتناع می کند
کولر صدای غیر عادی تولید می کند
تهویه مطبوع که اغلب یخ می زند
هوای خروجی نه گرم است و نه سرد
آب از تهویه مطبوع خارج می شود

ابتدا توضیح نحوه عملکرد کولر گازی ضروری است. بر اساس همان اصل یخچال کار می کند. یک مبرد از طریق یک مدار بسته در دستگاه جریان می یابد. ماموریت آن جذب گرما (کالری) از اتاق برای دفع آن به بیرون است. با این حال، در زمستان، عملکرد آن معکوس است. در واقع، تهویه مطبوع کالری های خارج را جذب می کند و گرما را در داخل پخش می کند.
 


 

این همان اصل پمپ حرارتی است که پمپ حرارتی نیز نامیده می شود . مانند هر سیستم تهویه مطبوع یا گرمایش ، این تجهیزات نیز قادر است با چندین ناهنجاری مواجه شود. برخی از خرابی ها نیازی به مداخله متخصص تعمیر تهویه مطبوع ندارند. می توانید خودتان واکنش نشان دهید و از هزینه های غیرضروری اجتناب کنید.

خدمات نمایندگی تعمیرات کولر گازی جی پلاس GPlus

از جمله این ناکامی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد

کولر گازی جی پلاس از راه اندازی امتناع می کند . این ممکن است به دلیل باتری های کنترل از راه دور باشد که باید آنها را عوض کنید. همچنین لازم است اتصالات را بررسی کرده و کولر گازی را در حالت اجباری راه اندازی کنید. همچنین بررسی کنید که آیا کلید یا فیوز روی تابلو برق در جای خود قرار دارد یا خیر.

کولر گازی جی پلاس صدای غیر عادی تولید می کند . ممکن است فیلتر مسدود شده باشد. اگر چنین است، آن را تمیز کنید. همچنین می توانید تهویه مطبوع را برای چند دقیقه خاموش کنید تا موتور خنک شود. همچنین، ساییدگی و پارگی طبیعی کولر گازی (به ویژه یاتاقان های فن) می تواند منبع صدا باشد.

تهویه مطبوع کولر گازی جی پلاس که اغلب یخ می زند این ممکن است به دلیل گرفتگی فیلتر ، جریان ناکافی هوا، دمای بیرون بسیار پایین یا مقدار ناکافی مبرد باشد.

هوای خروجی کولر گازی جی پلاس نه گرم است و نه سرد . اغلب این به دلیل انسداد در خروجی هوا است. خودت میتونی تمیزش کنی اگر نه حتما مشکل از کمپرسور است. در این صورت تماس با تعمیرکار ضروری است.

آب از تهویه مطبوع کولر گازی جی پلاس خارج می شود
ممکن است انسدادی در لوله کندانس وجود داشته باشد. سیم پیچ تخلیه را نیز بررسی کنید.
 

 

نمایندگی تعمیرات کولر گازی

اگر خرابی بسیار پیچیده است به طوری که نمی توانید آن را به تنهایی تعمیر کنید، باید با نمایندگی تعمیرات کولر گازی جی پلاس GPlus با یک متخصص در تعمیر، نصب و نگهداری سیستم های کولر گازی تماس بگیرید. نمایندگی می تواند کار با کیفیتی را به شما ارائه دهد. در واقع، یک مهندس کولر گازی باید در کار با اسپیلت مهارت داشته باشد. ابتدا عدم نتیجه گیری علت را تشخیص می دهد. سپس به شما یک پیشنهاد تعمیر می دهد و در صورت قبولی با استفاده از تجهیزات لازم نسبت به تعمیرات اقدام می کند. این کار ممکن است نیاز به تعویض یک قطعه داشته باشد .