نمایندگی سرویس و تعمیر کولر گازی وستنوم

ما در نمایندگی سرویس و تعمیر کولر گازی وستنوم به صورت 24 ساعته آماده ارائه تعمیرات کولر گازی در مواقعی هستیم که بیشتر به آن نیاز دارید. ما نمایندگی کولر گازی وستنوم براساس کار شارژ می کنیم، نه ساعتی، و هیچ وقت هزینه اضافه کاری دریافت نمی کنیم.

ما نمایندگی سرویس و تعمیر کولر گازی وستنوم قبل از شروع تعمیرات همه گزینه های شما را توضیح می دهیم تا بتوانید تصمیم بگیرید چه چیزی برای شما بهترین است. کارشناسان تعمیر کولر گازی ما دارای مجوز و بیمه هستند و ما در اولین بار کار خود را تضمین می کنیم. از آنجایی که ما کولر گازی وستنوم را سرویس و تعمیر می کنیم، می توانید برای تکمیل حرفه ای تعمیر AC خود به ما اعتماد کامل داشته باشید.

نمایندگی سرویس و تعمیر اسپیلت وستنوم

وقتی کولر گازی وستنوم شما کار نمی کند، همیشه بدترین حالت را تصور نکنید. قبل از اینکه به فکر «تعمیر یا تعویض» در ذهن خود بپردازید، خودتان کمی تحقیق کنید. ممکن است مشکل چیزی است که می توانید خودتان آن را حل کنید. اما قبل از تماس با نمایندگی کولر گازی وستنوم برای خدمات تعمیر داکت اسپلیت خودتان بررسی ساده نمانید.

حتی یک مشکل جزئی می‌تواند منجر به خدمات اضطراری شود، اگر به آن رسیدگی نشود. هزینه‌های نصب کولر گازی جدید را می‌توان به راحتی با هزینه‌های جایگزین یا تعمیر و نگهداری منظم اجتناب کرد. در طول گرمای تابستان سیستم شما سخت‌تر و بیشتر کار می‌کند. بنابراین ممکن است قبض‌های برق بالاتری را مشاهده کنید. اگر قبض آب و برق شما در مقایسه با ماه قبل (یا قبض سال قبل برای همان ماه) به طور غیرعادی بالا به نظر می رسد، ممکن است وقت آن رسیده باشد که بررسی کنید.

برای اطمینان از کارآمد بودن واحد AC شما، فیلتر هوا و سیم پیچ کندانسور فضای باز را از نظر آلودگی و گرفتگی بیش از حد بررسی کنید. اگر همه چیز درست است، یا اگر روی کویل فضای باز یا لوله مسی مبرد مشاهده کردید، یخ جمع شده است، با یک تکنسین داکت اسپلیت برای تعمیرات حرفه ای کولر گازی تماس بگیرید.

 

عیب یابی کولر گازی وستنوم

اسپیلت وستنوم روشن نمی شود
داکت اسپلیت صداهای عجیب و غریب یا لرزش هنگام راه اندازی یا در حین کار رخ می دهد.
هوای گرم از رجیسترهای عرضه خارج می شود.
واحد زمزمه می کند، اما فن روشن نمی شود.
فن کولر گازی کار می کند، اما کمپرسور کار نمی کند.
آب در اطراف کولر گازی جمع شده است.

علائم بالا به راحتی قابل شناسایی هستند، اگر فکر می کنید که داکت اسپلیت شما به خدمات اضطراری نیاز دارد. برای اطلاع در مورد خدمات تعمیر با نمایندگی سرویس و تعمیر کولر گازی وستنوم تماس بگیرید. اکنون برای دریافت خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی وستنوم 24 ساعته با نمایندگی تعمیرات کولر گازی وستنوم تماس بگیرید.

 

یافتن تعویض، تعمیر و سرویس تهویه مطبوع کولر گازی

اگر مشکل از برق کولر گازی باشد این ممکن است. به دلیل سیم‌کشی معیوب، قطع‌شکن یا گرمای بیش از حد AC باشد که خود را خاموش کرده است. یک تکنسین تعمیر و سرویس کولر گازی می تواند سیم کشی را تعمیر کند، قطع کننده مدار را مجددا تنظیم کند و مطمئن شود که هیچ گونه پوشش گیاهی جریان هوا را به واحد بیرونی مسدود نمی کند.

کمربند فن کولر گازی وستنوم فرسوده شده است. صدای جیرجیر باعث نگرانی است، زیرا می تواند نشان دهنده فرسودگی تسمه فن باشد. اگر قبل از اینکه یک تکنسین سرویس و تعمیر AC آن را جایگزین کند، خراب شود، تعمیر ممکن است بسیار گران تر باشد. نشتی مبرد وجود دارد. خش خش صدایی است که نشان می دهد مبرد در حال نشت است.

این کارایی اسپیلت را کاهش می دهد و برای محیط زیست مضر است. یک تکنسین آموزش دیده نه تنها سیستم AC را شارژ می کند، بلکه لوله را نیز جایگزین می کند تا از تداوم نشت جلوگیری کند. کویل اواپراتور یخ زده است. کار مداوم در شب، سطح پایین مبرد، گردش ضعیف و دلایل دیگر می تواند منجر به یخ زدگی کویل اواپراتور شود. این باعث می‌شود که هوای خروجی گرم شود.

 

تماس با نمایندگی سرویس و تعمیر کولر گازی وستنوم

کولر گازی را خاموش کنید و با یک تکنسین نمایندگی سرویس و تعمیر تماس بگیرید. تا تعمیرات لازم برای جلوگیری از یخ زدگی کویل در آینده انجام شود. موتور فن اسپیلت معیوب است. این می تواند از گردش هوا در خانه شما جلوگیری کند. ممکن است یک تکنسین بتواند موتور را تعمیر کند، یا ممکن است تعویض آن ضروری باشد.

کمپرسور اسپیلت معیوب است. فن اسپیلت کار می کند، اما هوا گرم می شود. زیرا کمپرسور کار نمی کند. کمپرسور یکی از گران ترین قطعات کولر گازی است. با تکنسین نمایندگی سرویس و تعمیر کولر گازی وستنوم خود در مورد اینکه آیا جایگزینی در این مورد مقرون به صرفه تر از تعمیر است صحبت کنید. تخلیه کندانس کولر گازی مسدود شده است.

جلبک ها، خاک، لانه حشرات و سایر زباله ها می توانند به مرور زمان مجرای میعانات را مسدود کنند و به طور بالقوه منجر به آسیب آب شوند. یک تکنسین تعمیر و سرویس تهویه مطبوع می تواند سیستم را شستشو داده و از جلبک کش برای جلوگیری از گرفتگی در آینده کمک کند. زمانی که ترموستات در حال افزایش است و کولر گازی شما آن را قطع نمی کند، به تعمیر سریع و حرفه ای کولر گازی خانگی نیاز دارید.