نمایندگی تعمیرات کولر گازی وست پوینت

برای اکثر مردم، کولر گازی وست پوینت و سیستم تهویه مطبوع مرکزی در طول ماه های گرم و مرطوب تابستان امری ضروری است. کولر گازی وست پوینتزمانی که به خوبی کار می کنند عالی هستند. اما زمانی که دمای بیرون در حال افزایش است و دما و رطوبت در داخل افزایش می‌یابد، می‌تواند باعث استرس شود و حتی به یک نگرانی ایمنی بالقوه تبدیل شود. به همین دلیل نمایندگی خدمات و تعمیرات کولر گازی یک هزینه ضروری است.

نمایندگی تعمیرات و سرویس کولر گازی وست پوینت

به خاطر داشته باشید که هر خرابی کولر گازی وست پوینت تحت برچسب خدمات اضطراری قرار نمی گیرد. گاهی اوقات این یک تعمیر آسان است که می توان آن را با تنظیم سیستم، تمیز کردن یا تعمیرات جزئی انجام داد. زمانی که کولر گازی شما از کار می افتد شما نیاز به تماس با یک تکنسین برای خدمات تعمیرات اسپیلت دارید، بهتر است هر چه زودتر با نمایندگی تماس بگیرید، و زودتر از آرامش لذت ببرد.

 

خدمات کولر گازی در نمایندگی تعمیرات کولر گازی وست پوینت

هر چند وقت یک بار لازم است کولر گازی وست پوینت را سرویس کنیم. توصیه می شود که داکت اسپلیت منزل شما حداقل سالی یک بار توسط یک تکنسین آموزش دیده سرویس شود. کویل ها و فیلتر کولر گازی نیاز به تعمیرات و نگهداری منظم دارند تا اطمینان حاصل شود که به طور موثر کار می کند. برنامه ریزی منظم خدمات تعمیرات و نگهداری پیشگیرانه اسپیلت نیز می تواند به افزایش عمر سیستم کولر گازی وست پوینت شما کمک کند.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی وست پوینت

واحدهای تهویه مطبوع مرکزی اغلب بخشی از یک سیستم سرمایش کامل هستند. اگر یک سیستم تمام الکتریکی دارید، تهویه مطبوع شما ممکن است در واقع توسط یک پمپ حرارتی تامین شود. در هر صورت، تعدادی مؤلفه درگیر هستند و راه‌هایی وجود دارد که سیستم می‌تواند عملکرد نادرست داشته باشد که ممکن است نشان‌دهنده زمان برای تعمیرات اسپیلت است.

 

خرابی کولر گازی وست پوینت

برخی از خرابی های رایج سیستم کولر گازی که ممکن است نیاز به تعمیرات داکت اسپلیت داشته باشد عبارتند از:

کولر گازی وست پوینت به طور مداوم در حال اجرا / عدم هماهنگی با نیازهای خنک کننده: هر اسپیلت در روزهای گرم تر و مرطوب تر کمی سخت تر کار می کند. اما اگر به نظر می رسد که سیستم شما دائماً با خنک کننده کمتر از حد کافی کار می کند، ممکن است مشکلی در کمین داشته باشید. زمانی که تقاضا زیاد باشد، یک واحد کوچک با مشکل مواجه خواهد شد.

سطوح پایین مبرد می تواند باعث چرخه خنک کننده طولانی تر و کمتر موثر شود. فیلتر هوای کثیف، کویل داخل اواپراتور کثیف یا کویل متراکم کننده کثیف در فضای باز می تواند کارایی را نیز کاهش دهد. سعی کنید فیلتر هوا را تمیز یا تعویض کنید قبل از تماس با یک متخصص تعمیرات کولر گازی.

کولر گازی وست پوینت شروع مکرر و سپس توقف (دوچرخه کوتاه): اگر به نظر می رسد که سیستم شما شروع به کار می کند و بارها و بارها خاموش می شود یا همه با هم روشن نمی شوند. سطوح پایین مبرد یا نشت مبرد نیز می تواند برای اسپیلت سخت باشد و باعث شود آنها به طور نامنظم کار کنند. فیلتر هوای گرفتگی یا بیش از حد کثیف و کویل اواپراتور یخ زده یا کثیف می توانند همین اثر را داشته باشند. تمیز کردن یا تعویض فیلتر هوا کولر گازی وست پوینت ممکن است کمک کند، اما تمیز کردن کویل اواپراتور نیاز به تماس با سرویس کولر گازی و نمایندگی تعمیرات کولر گازی وست پوینت دارد.

 

تماس با نمایندگی تعمیرات کولر گازی وست پوینت

کولر گازی وست پوینت جریان هوا ضعیف یا بدون جریان هوا: اسپیلت های خنک کننده دو مرحله ای یا چند مرحله ای اغلب برای مدت زمان طولانی تری در تنظیمات فن پایین تر کار می کنند. اگر دمای داخل خانه شما با دمایی که روی ترموستات تنظیم کرده اید مطابقت داشته باشد، داکت اسپلیت شما به طور عادی کار می کند.

با این حال، اگر جریان هوا ضعیف یا بدون جریان هوا دارید، و دمای داخل همچنان افزایش می‌یابد یا زمانی که دما برای خنک شدن تنظیم شده است، هوای گرم خارج می‌شود، ممکن است مشکل داشته باشید. این می تواند نشان دهنده کثیف بودن فیلتر هوا یا مشکل در دمنده یا موتور فن واحد داخلی باشد. قبل از تماس با نمایندگی ، فیلتر هوا را تعویض کنید.

کولر گازی وست پوینت اصلاً کار نمی کند: قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات کولر گازی وست پوینت ترموستات خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که سیستم خاموش نشده است. سپس، تابلوی برق خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که فیوز سوخته مقصر نیست یا قطع کننده مدار قطع نشده است.

همچنین فیلتر هوای خود را از نظر آلودگی یا گرفتگی بیش از حد بررسی کنید. اگر همه چیز درست شد، وقت آن است که با نمایندگی تعمیرات کولر گازی وست پوینت تماس بگیرید. اکثر اسپیلت های تهویه مطبوع شامل برخی از سنسورهای داخلی هستند که می توانند عملکرد را در شرایط غیرعادی خاموش کنند تا از آسیب به اجزای حیاتی (و گران قیمت!) مانند کمپرسور، کویل اواپراتور و کویل کندانسور جلوگیری کنند.